mySteganos Online Shield VPN

2.0.2

4.9

7

Internet bağlantınızı koruyun ve güvenli arama yapın

657.3k

Bu uygulamayı oyla

Steganos Online Shield VPN İnternet'te ziyaret ettiğiniz web sitelerinde hiç biz bırakmadan sizi kötü kullanıcılardan koruyarak gezinmeniz için kullandığınız bir araçtır. Bunu yapmak için, Steganos Online Shield VPN verilerinizi korumada beş temel kısma ayrılan bir takım özellikleri birleştirir:

- Bağlantınızı güvenlik altına alın: bu fonksiyonu aktifleştirmek bağlantıyı şifreleyecek böylece Steganos sunucusuna bulunduğunuz bölgeden herhangi bir şekilde engellenmiş tüm içeriği görebileceğiniz ekstra güvenli AES-256 şifrelemesini kullanarak erişebileceksiniz.

- Reklamları engelleme: Reklam şeritleri otomatik olarak kaybolacak, sizi web sitelerini rahatsız etmeden veya yanlış yönlendirici imgeler olmaksızın daha rahat okumanıza olanak sağlayacaktır.

- Sosyal medya ağı izlemesinden kaçınmak: Facebook ve Twitterın kullanıcılarını izleme yollarını önler. Bu fonksiyon aktifleştirildiği zaman, herhangi bir mesajı 'beğen'emeyeceğiniz veya hiç tweet mesajı atamayacağınız ve ağları sadece pasif bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

- Çerezleri otomatik olarak kaldırma: Bu özellik izlerinizi ve geçmişinizi sunucunuzu kapattığınız anda silecektir. Bu aynı zamanda tarama süresince açmış olduğunuz tüm hesaplarınızdan sizin oturumlarınızı kapatacağınız anlamına da gelir.

- Tarayıcınızı gizleme: tarayıcı verisi tarama alışkanlıklarınızı öğrenmek amacı ile kullanılır fakat bu seçeneği aktifleştirirseniz tarayıcı versiyonunuz, işletme sistemi ve dil gibi temel veriler ortalama değerler ile değiştirilecek ve sizi bireysel olarak belirlemeyi daha da zorlaştıracaktır.

Ayrıca kendi ülkenizde engellenmiş herhangi bir içeriğe ulaşmak için IP adresinizi dünyanın herhangi noktasına değiştirebilir ve üçüncü taraflarca tespit edilmeyi de engelleyebilirsiniz.
Kısıtlamalar

Aylık 500 MB'a kadar ücretsiz lisans
Ücretsiz versiyonu reklam içerir.

Uptodown X